Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
14.07.2019 1311

Wideo: Gniewino LOTTO Triathlon Energy

##CZASnaCIEBIE, #gniewino, #triathlon

Zapraszamy do oglądania filmowej relacji z Gniewino LOTTO Triathlon Energy, czyli triathlonowe rozpoczęcie sezonu na Pomorzu.

26.05.2019 4198

Zaczęliśmy sezon z LOTTO Triathlon Energy w Gniewinie! Luft w świetnej formie

##CZASnaCIEBIE, #gniewino, #triathlon

Trzecia edycja LOTTO Triathlon Energy w Gniewinie to już historia. Po raz pierwszy odkąd Energy Events organizuje tutaj zawody zawodnicy nie rywalizowali w kąpieli promieni słonecznych. Brak słońca, temperatura w okolicach 15 stopni Celsjusza i przelotny deszcz - z takimi warunkami zmagało się blisko 600 uczestników. Co ciekawe, większość z nich twierdziło, że to była idealna pogoda, aby po raz pierwszy sprawdzić swoje siły na rozpoczęcie sezonu 2019 w triathlonie. 

22.05.2019 1190

Mama na etacie pokochała triathlon - poznajcie Ewelinę

##CZASnaCIEBIE, #gniewino, #triathlon

Na kilka dni przed LOTTO Triathlon Energy w Gniewinie spotkaliśmy się z Eweliną Skwarczak-Zawierowską. Ustczanka od kilku lat bierze udział w imprezach Energy Events z prostego powodu - pokochała triathlon i rywalizację sportową. Choć jest amatorem, to przygotowuje się do sezonu jak zawodowiec, a nie ma łatwo. Treningi łączy z pracą i najważniejszym obowiązkiem - bycie mamą. Poznajcie Ewelinę!

21.05.2019 1357

Zaczynamy sezon! LOTTO Triathlon Energy już 26 maja w Gniewinie

##CZASnaCIEBIE, #gniewino, #triathlon

Cała ekipa Energy Events już przebiera nogami! Ogromnie się cieszymy, że już 26 maja wystartujemy z pierwszymi zawodami LOTTO Triathlon Energy w 2019 roku. Po dwóch duathlonach czas dorzucić do rywalizacji zmagania w wodzie, dlatego już nie możemy się doczekać imprezy w Gniewinie. Rok temu na starcie zameldowało się blisko 600 zawodników, którzy jednoznacznie mówili, że było to wielkie święto triathlonu. Jak będzie tym razem?

21.05.2019 2771

Gniewino LOTTO Triathlon Energy - ważne informacje przed startem

##CZASnaCIEBIE, #gniewino, #imprezy

Na skrzynki mailowe zawodników wysłaliśmy informację zawierającą ważne informacje przed startem LOTTO Triathlon Energy Gniewino. Jeżeli podczas rejestracji nie zaznaczyliście zgody na otrzymywanie mailingu to informacja nie została do Was wysłana, poniżej jej treść. Prosimy o uważne zapoznanie się.

30.05.2018 1927

Relacja filmowa z Gniewina

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z LOTTO Triathlon Energy Gniewino i jednocześnie przypominamy, że do Gniewina wracamy 30 września na Mistrzostwa Polski w duathlonie na dystansie standard.

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator