Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Poniżej przedstawiamy planowane trasy jakie będziecie mieli do pokonania podczas LOTTO Triathlon Energy Mrągowo.

Ostateczny kształt tras będzie znany najpóźniej 7 dni przed zawodami po uzyskaniu uzgodnień od wszystkich zarządców dróg. 

Trasa pływacka - poprowadzona w jeziorze Czos, start etapu pływackiego oddalony jest około 50 m od brzegu. Zawodnicy po przeliczeniu wchodzą do wody slipem znajdującym się po lewej stronie plaży miejskiej i dopływają do linii startu. Dystans 1/4 pokonuje 1 pętle, natomiast dystans 1/8 pokonuje 1 małą pętlę. Głębokość akwenu do 30 m, spodziewana temperatura wody 17 - 22 stopnie. Pianki są dozwolone. 

Trasa rowerowa - na dystansie 1/4 (2 pętle po 22,5 km), na dystansie 1/8 jedna pętla 22,5 km. Ruch drogowy zamknięty, na trasie znajdują się miejsca i skrzyżowania, gdzie wystąpuje poprzeczny ruch pojazdów. Zawody w konwencji bez draftingu. Kask sztywny obowiązkowy podczas całego etapu kolarskiego. Zawodnicy zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego. przy dojeździe do ronda w ciągu drogi krajowej zawodnicy pokonują około 150 m trasy przejazdem przez ścieżkę rowerową i chodnik. Przejazd jest zabezpieczony i oznakowany przez służby organizatora. 

Trasa biegowa - pętla o długości 2,65 km - zawodnicy dystansu 1/4 pokonują 4 pętle, a zawodnicy dystansu 1/8 pokonują dwie pętle. Trasa poprowadzona Promenadą nad jeziorem Czos. Na trasie biegowej ruch odbywa się lewostronnie, przy wybiegu z T2 na trasę biegową jedno miejsce w którym wybiegający krzyżują się z zawodnikami poruszającymi się po trasie. Meta imprezy znajduje się na pomoście plaży miejskiej w Mrągowie. 

 

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator