Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
19.07.2022 636

Lublin zakochany w triathlonie!

#imprezy, #Lublin

Debiutancka impreza LOTTO Triathlon Energy w Lublinie przechodzi do historii. Zawody z olbrzymią dawką pozytywnych emocji nad Zalewem Zemborzyckim zgromadziły wielu kibiców, którzy przyglądali się i dopingowali zawodników.

15.07.2022 741

Triathloniści przejmują Lublin!

Trzy dystanse, zawody dla dzieci i debiutancka odsłona triathlonu w Lublinie. LOTTO Triathlon Energy, czas na drugi przystanek.

14.06.2022 414

Odkryj Lubelskie!

##CZASnaCIEBIE, #Lublin

Lubelskie to region szczególnie polecany aktywnym turystom, którzy lubią nowe wyzwania i odkrywanie nieznanych miejsc, niezależnie od pory roku. Mieszkańcy większości polskich aglomeracji mogą już po parogodzinnej podróży znaleźć się w zupełnie innym otoczeniu, bardziej zielonym, naturalnym, kuszącym bogactwem przyrody, krajobrazów i licznych miejsc świadczących o wielokulturowej przeszłości tego regionu.

21.03.2022 2441

Lublin dołącza do LOTTO Triathlon Energy 2022!

Lublin dołącza do cyklu LOTTO Triathlon Energy! Zawody odbędą się 17 lipca 2022 i będą drugim w kolejności przystankiem cyklu w sezonie 2022. Partnerem strategicznym imprezy został Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, a Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Pan Jarosław Stawiarki – Marszałek Województwa Lubelskiego.

Partner Tytularny Cyklu

Partner Strategiczny

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator