Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

W związku z organizacją imprezy Gniewino LOTTO Triathlon Energy wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Poniżej szczegółowe infomacje na temat utrudnień oraz dojazdu na miejsce imprezy.

1. Utrudnienia w ruchu drogowym.

W dniu 29 maja 2022 roku (niedziela) w związku z rozgrywaniem zawodów Gniewino LOTTO Triathlon Energy wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miejscowości Nadole, Czymanowo, Gniewino, Perlino, Bychowo i Prusewo.

Wyłączenie z ruchu dotyczy ulic w Gniewinie: Bałtycka, Kaszubska, Pomorska, Zwycięstwa, Mostowa, w Perlinie: Rybacka, Dworska, w Brzynie: Wejherowska oraz droga przebiegająca przez Bychowo i Prusewo.

Utrudnienia w ruchu w zdecydowanej większości miejsc wystąpią w godzinach 8:00 - 13:30. 

Ulica Bałtycka w Nadolu na odcinku 2,6 km od Stolemowej Groty w kierunku Brzyna będzie wyłączona z ruchu w godzinach 8:00 - 15:30.

2. Dojazd na zawody dla uczestników i kibiców.

Do godziny 8:00 - Możliwy jest dojazd do Nadola w okolice Stolemowej Groty oraz parkowanie w bocznych uliczkach w stosunku do ulicy Bałtyckiej (np. Pogodna, Wczasowa, Leśna, Strażacka, św. Augustyna, itp.). Zabronione jest w dniu 29 maja 2022 roku parkowanie w ciągu ulicy Bałtyckiej w Nadolu. Pojazdy zaparkowane w tym miejscu jak również w innych miejscach trasy imprezy mogą zostać odholowane przez Policję na koszt właściciela.

Po godzinie 8:00 - Możliwy jest dojazd do parkingu zlokalizowanego w Czymanowie (patrz mapa) i przejście w kierunku Stolemowej Groty w Nadolu. Odległość z parkingu do T1 około 3 km.

Partner Tytularny Cyklu

Partner Strategiczny

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator