Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Triathlon energy

20.05.2020 1323

Zapraszamy na Gniewino LOTTO Triathlon Energy coffee ride

##CZASnaCIEBIE, #gniewino

W dniu planowanego startu piątej edycji cyklu LOTTO Triathlon Energy w Gniewinie zapraszamy wszystkich aktywnych na Gniewino LOTTO Triathlon Energy Coffee Ride, czyli zmierzenie się z trasą kolarską naszej imprezy i kultowym podjazdem pod zbiornik.

- Wiemy, jak cierpią osoby aktywne poprzez brak rywalizacji i brak konkretnego celu związanego z faktem, że kolejne imprezy wypadają z kalendarza startowego, poprzez Gniewino LOTTO Triathlon Energy Coffee Ride wychodzimy trochę temu naprzeciw. Zapraszamy wszystkich aktywnych do Stolemowej Groty w Nadolu, gdzie można bezpieczenie zaparkować samochód i wyruszyć na trasę kolarską. Będzie również nutka sportowej rywalizacji – mówi Adam Greczyło, dyrektor zawodów.

Walka z podjazdem w niedzielę na Stravie

Od początku zawodów w Gniewinie prowadzona była specjalna dodatkowa klasyfikacja Hill HERO o najlepszy czas na podjeździe pod zbiornik. Pomimo faktu, że impreza nie odbywa się organizatorzy postanowili przeprowadzić wirtualną rywalizację na kultowym podjeździe. Rywalizacja toczyć się będzie na portalu Strava na segmencie, który nazywa się Podjazd Gniewino (https://www.strava.com/segments/1979545). Do rywalizacji zapraszamy wszystkich chętnych. Osoba, która w niedzielę uzyska najlepszy czas w tym segmencie otrzyma nagrodę w postaci upominków naszego cyklu.

Jest również dodatkowa nagroda dla osób zapisanych na dowolne zawody cyklu LOTTO Triathlon Energy w sezonie 2020. Mamy do zdobycia talony o wartości 200 pln do sklepu C+ Ceramic. Talon otrzyma najlepsza kobieta i najlepszy mężczyzna, którzy w niedzielę wykręcą najlepsze czasy na tym segmencie według portalu Strava.

Najlepszy wynik, czyli KOM odcinka Podjazd Gniewino należy do Michała Bogdziewicza, który 5 lipca 2015 roku pokonał podjazd w czasie 4:10 ze średnią prędkością ponad 26 km/h. Trochę ponad minutę gorszy jest QOM, zanotowała go Katarzyna Kornasiewicz, która 7 września 2019 roku pokonała odcinek z czasem 5:15 co daje średnią niespełna 21 km/h. W tym sezonie najlepszymi wynikami na podjeździe według Stravy mogą pochwalić się Kacper Stępniak (4:21) i Ewelina Jodelis (8:25).

Aby wziąć udział w rywalizacji wystarczy założyć bezpłatne konto na portalu Strava i umieścić tam swój niedzielny trening na tym odcinku. Na ternie Stolemowej Groty w Nadolu na parkingu będzie można zostawić samochód, a po wykonaniu przejazdu odpocząć i się zrelaksować.

- Mając na względzie panujące wciąż ograniczenia zależy nam na bezpieczeństwie zawodników, dlatego każdy pokonuje trasę samodzielnie, w ruchu otwartym i na własną odpowiedzialność. My natomiast ustawimy na tradycyjnej mecie naszych zawodów mini miasteczko, gdzie będzie można odpocząć, napić się i zrelaksować. Dla pierwszych, którzy przyjadą do Nadola będziemy mieli drobne upominki od naszych partnerów i sponsorów… ale to nie koniec atrakcji – mówi dyrektor cyklu LOTTO Triathlon Energy.

Wesprzyj Nidzicki Fundusz Lokalny i zgarnij naklejkę „Ogień z D*py”

Przy naszym namiocie w Stolemowej Grocie w Nadolu będzie okazja do zdobycia kultowych w świecie triathlonu naklejek „Ogień z D*py”. Wystarczy pojawić się przy naszym namiocie i wrzucić do puszki Nidzickiego Funduszu Lokalnego dowolną kwotę i otrzymać kultową naklejkę. Klub Sportowy NIEMANIEMOGĘ, w barwach którego startuje mistrz Świata na dystansie IronMan w kategorii 40 – 45 lat Marcin Konieczny będzie tym razem reprezentowany przez działacza do R&D czyli Emila „El Capitano” Wydartego. Czekamy na Was w Stolemowej Grocie w Nadolu w niedzielę (24 maja) w godzinach 9:00 – 13:00.

Do zobaczenia!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Partner Strategiczny

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator