Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

Triathlon energy

07.12.2020 1670

Ruszyły zapisy na sezon 2021!

Punktualnie o 12 ruszyła rejestracja na zawody LOTTO Triathlon Energy w sezonie 2021. W tym momencie otwarte zostały zapisy na zawody w Gniewinie, Starogardzie Gdańskim, Chełmży i Mrągowie.

Kalendarz cyklu LOTTO Triathlon Energy 2021 przedstawia się następująco:

  • Gniewino (woj. pomorskie) – 30 maja 2021
  • Starogard Gdański (woj. pomorskie) – 13 czerwca 2021
  • Chełmża (woj. kujawsko – pomorskie) – 15 sierpnia 2021
  • Mrągowo (woj. warmińsko – mazurskie) – 29 sierpnia 2021

Poza Starogardem Gdańskim zawodnicy mają do dyspozycji trzy dystanse 1/2, 1/4 i 1/8 IM. W stolicy Kociewia do wyboru są dwa dystanse 1/8 i 1/4. Dodatkowo oczywiście będzie rywalizacja sztafet na wszystkich dystansach.

- Zapraszamy triathlonistów do sprawdzonych miejsc na sprawdzone trasy, które zyskały uznanie w oczach zawodników. Mam nadzieję, że pandemia ustąpi i zawody wrócą do normalności i zawodnicy ponownie będą mogli się w pełni cieszyć ze sportowej rywalizacji – mówi dyrektor zawodów Adam Greczyło.

Podczas rejestracji każdy zawodnik może zakupić drobne upominki związane z zawodami LOTTO Triathlon Energy, które mogą być dodatkiem do świątecznych prezentów.

- Rok 2020 był bardzo trudny dla całej branży eventowej. Przygotowaliśmy drobne upominki związane z naszymi zawodami i jeżeli zawodnicy chcą nas wesprzeć na koniec tego trudnego roku to będziemy bardzo wdzięczni – kończy Adam Greczyło.

Dodatkowym terminem w cyklu LOTTO Triathlon Energy może być Bełchatów w dniu 18 lipca 2021, ale tutaj organizatorzy oczekują na finalne decyzje po stronie władz miasta.

Do końca grudnia 2020 roku na wszystkie imprezy i wszystkie dystanse obowiązuje najniższy próg opłat startowych.

Zgłoszenia na zawody LOTTO Triathlon Energy prowadzone są na platformie www.TimeRecords.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Official Time Keeper

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator