Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
21.06.2018 712

Starogard Gdański w filmowej relacji

#imprezy, #starogard gdański

Tutaj w 2016 roku rozpoczynaliśmy przygodę z cyklem Triathlon Energy, tym razem po raz trzeci jesteśmy w miejscu gdzie rodzą się gwiazdy. Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji ze Starogardu Gdańskiego.

17.06.2018 1024

Wybuch wulkanu w Starogardzie Gdańskim

Wulkanu emocji. Świetna pogoda, dobre trasy rowerowa i biegowa i rywalizacja na najwyższym poziomie. A do tego, to co najważniejsze w rywalizacji. Wiele dobrych wyników, rekordów życiowych. W stolicy Kociewia odbyła się druga odsłona ogólnopolskiego cyklu LOTTO Triathlon Energy.

14.06.2018 1072

Starogard Gdański gotowy na zawodników LOTTO Triathlon Energy

Czas na drugą odsłonę LOTTO Triathlon Energy. Tym razem 450 zawodników będzie rywalizować w stolicy Kociewia – Starogardzie Gdańskim. To jedne z niewielu zawodów w Polsce, gdzie triathloniści muszą zmierzyć się z dwiema strefami zmian. Na liście startowej kilka gorących nazwisk.

11.06.2018 1477

Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy - ważne informacje przed startem!

Już w sobotę Starogard Gdański LOTTO Triathlon Energy, czyli druga odsłona cyklu triathlonowego dla ambitnych. Tym razem widzimy się w stolicy Kociewia, mamy dla Was garść ważnych informacji przed startem, prosimy o uważne zapoznanie się z nimi.

04.06.2018 1018

Triathloniści znowu opanują Starogard

Starogard Gdański już po raz trzeci będzie gościć w tym roku triathlonistów. Amatorzy trzech dyscyplin pojawią się w stolicy Kociewia już 15 czerwca, by następnego dnia stanąć do rywalizacji na trzech dystansach, tj. 1/2, 1/4 i 1/8 Ironman, indywidualnie i w sztafetach.

25.06.2017 1902

[Reportaż] Zrobili to. Na przekór lekarzom. Udowodnili, że można

Kiedy Rafał wyciągał ją z pontonu cała się trzęsła i płakała. Nie, to nie ze strachu, ale z radości. 10-letnia niepełnosprawna Paulinka razem z wujkiem udowodniła, że nie istnieje coś takiego jak: nie da się. Wystartowali w triathlonie, choć lekarze kiedy się dziewczynka się urodziła mówili, że będzie warzywem. To były piękne i wzruszające chwile w Starogardzie Gdańskim podczas Triathlon Energy.

Partner Tytularny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator