Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
28.08.2021 1632

Finał LOTTO Triathlon Energy już w niedzielę w Mrągowie!

Szósty sezon LOTTO Triathlon Energy dobiegnie końca w niedzielę! W Mrągowie nad jeziorem Czos odbędzie się piąta etap tegorocznej rywalizacji.

Mrągowo to sprawdzony punkt na triathlonowej mapie Polski. Zawodnicy pływają w jeziorze Czos, trasa kolarska prowadzi drogą wojewódzką 591 w kierunku Kętrzyna. Największy fan jest na trasie biegowej, która prowadzi promenadą dookoła jeziora Czos. Zawodnicy przebiegają koło Amfiteatru, gdzie corocznie odbywa się wiele znanych imprez. Meta zawodów zlokalizowana jest na molo znajdującym się przy plaży miejskiej w Mrągowie, w pobliżu EkoMariny. Oficjalne otwarcie zawodów zaplanowano na godzinę 8:15, pierwszy start na najdłuższym dystansie 1/2 IM odbędzie się o godzinie 8:30, następnie o 10:30 ruszą zawodnicy dystansu 1/4 IM a o 11:30 najkrótszego dystansu 1/8 IM.

Spotkanie z Piotrem Myszką przed dekoracją!

Przed ceremonią dekoracji zawodników LOTTO Triathlon Energy na terenie EkoMariny dojdzie do spotkania z olimpijczykiem z Tokyo – Piotrem Myszką. Będzie to oficjalne powitanie Piotra w Mrągowie przez władze miasta. Dodatkowo Piotr będzie kibicował małżonce Zuzannie, która stanie na starcie dystansu 1/4 IM.

Wartościowe nagrody w klasyfikacji generalnej cyklu

Mrągowo to już tradycyjnie finał i podsumowanie klasyfikacji generalnej cyklu LOTTO Triathlon Energy. Zawodnicy, którzy od maja rywalizowali w imprezach na terenie całego kraju w Mrągowie odbiorą nagrody dla najlepszych. Zacięta rywalizacja o ostatnie punkty zapowiada się w wszystkich trzech dystansach. Do zgarnięcia się bardzo wartościowe nagrody – między innymi szwajcarskie zegarki BALL Fireman w wersji damskiej i męskiej ufundowane przez firmą BALL Watch, oficjalnego Time Keepera LOTTO Triathlon Energy 2021. Zawodniczki i zawodnicy walczą również o weekendowe pakiety pobytowe w Seidorf Mountain Resort, pięciogwiazdkowym hotelu zlokalizowanym w Sosnówce koło Karpacza. W puli nagród znajdują się również vouchery do partnerskich sklepów triathlonowych.

Burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski ponownie na starcie

Burmistrz Mrągowa Stanisław Bułajewski zapowiedział rok temu, że zrzuci 5 kilogramów i ponownie wystartuje w zawodach w swoim mieście. Słowa dotrzymuje i podobnie jak przed rokiem staje na starcie w sztafecie, w której pokona etap biegowy i wbiegnie na metę.

Partnerzy Mrągowo LOTTO Triathlon Energy: Totalizator Sportowy właściciel marki LOTTO, miasto Mrągowo, Gmina Mrągowo, AquaSpeed, BALL, Seidorf Mountain Resort, Oceanic – producent kosmetyków AA i AA Men, AronPharma.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Official Time Keeper

Official Time Keeper

Patron medialny cyklu

Organizator