Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
18.11.2017 3160

Co na Was czeka w Chełmży?

##CZASnaCIEBIE, #Chełmża, #imprezy

Chełmża w sezonie 2018 będzie piątym przystankiem naszego cyklu. Tradycyjnie rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach (1/2, 1/4 i 1/8), dodatkowo na wszystkich dystansach toczyć się będzie rywalizacja sztafetowa, czyli trzyosobowych zespołów złożonych z pływaka, kolarza i biegacza.

W Chełmży start zawodów zlokalizowany zostanie na plaży miejskiej nad jeziorem Chełmżyńskim, w którym rozegrany zostanie etap pływacki. Głębokość jeziora wynosi do 27 metrów. Od kilku lat na jeziorze Chełmżyńskim rozgrywane są zawody motorowodne.

Trwają prace i ustalenia z zarządcami dróg dotyczące etapu kolarskiego, dlatego w tej chwili jeszcze nie możemy zdradzić szczegółowego planu trasy kolarskiej. Będzie ona w miarę płaska i planowany jej przebieg prowadzi po drodze z nową nawierzchnią bitumiczną.

Etap biegowy rozegra się w centrum miasta, z przegiegnięciem po promenadzie nad jeziorem. Meta i strefa finiszera zostaną zlokalizowane na rynku, w samym centrum miasta.

Co jeszcze charkeryzuje zawody w Chełmży?

Doskonały dojazd - zarówno z Trójmiasta, Bydgoszczy, Torunia, Olsztyna czy Poznania. Miasto zlokalizowane jest około 25 km od zjazdu z autostrady A1.

Zapraszamy Was do Chełmży, która w roku 2018 debiutuje w naszym cyklu i jesteśmy przekonani, że miasto i nasza impreza na długo zapadną Wam w pamięci.

Zapisy na Chełmża Triathlon Energy trwają na stronie www.timerecords.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Partner Tytularny Cyklu

Official Time Keeper

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator