Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events

W związku z organizacją imprezy LOTTO Triathlon Energy Chełmża wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Poniżej szczegółowe infomacje na temat utrudnień oraz dojazdu na miejsce imprezy.

1. Utrudnienia w ruchu drogowym.

W dniach 15 i 16 sierpnia obowiązuje zakaz parkowania pojazdów na rynku w Chełmży. Od godziny 16:00 w dniu 15 sierpnia do godziny 16:30 w dniu 16 sierpnia obowiązuje zakaz parkowania pojazdów na ulicy Kościuszki, ulicy Hallera oraz ulicy Polnej. Pojazdy pozostawione na ulicy Kościuszki w dniu 4 sierpnia zostaną usunięte przez organizatora na koszt właściciela.

W dniu 16 sierpnia 2020 roku (niedziela) w związku z rozgrywaniem zawodów LOTTO Triathlon Energy Chełmża wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie miejscowości Chełmża, Skąpe, Dubielno, Dżonowo, Dżonówko.

W godzinach 8:30 - 14:00 całkowicie wyłączona z ruchu zostanie droga powiatowa od skrzyżowania ulicy Chełmińskie Przedmieście przez Skąpe, Dubileno, Dżonówko aż do Dżonowa. Na terenie Chełżmy wyłączone całkowicie z ruchu zostaną ulice Józefa Hallera i Polna. Na ulicy Chełmińskie Przedmieście na odcinku od Polnej do Traktu ruch będzie czasowo wstrzymywany na czas przejazdu zawodników.

W godzinach 10:00 - 15:30 całkowicie wyłączone z ruchu zostaną ulice: Sądowa, Tadeusza Kościuszki i Słoneczna. Utrudnienia wystąpią również na ulicach równoległych i prostopadłych do wymienionych ulic.

Szczegółową mapę utrudnień przedstawiamy poniżej.

2. Parkingi dla zawodników w Chełmży:

- przy Biedronce, ul. Władysława Sikorskiego 30 (odległość do T1 około 400 m)

- przy Tesco, ul. Chełmińskie Przedmieście 9 - 11 (odległość do T1 około 600 m)

- przy Lidlu, ul. Toruńska 7 (odległość do T1 około 900 m)

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator