Triathlon Energy Duathlon Energy Energy Meeting MTB Energy Run Energy Energy Events
24.08.2020 550

Filmowa relacja z Bełchatowa!

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów

To trzeba zobaczyć! Filmowa relacja z pierwszej imprezy triathlonowej, czyli LOTTO Triathlon Energy w Bełchatowie. Zapraszamy!

19.07.2020 1464

Pełne emocji ściganie w Bełchatowie, ruszył cykl LOTTO Triathlon Energy

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów

Pierwsza impreza LOTTO Triathlon Energy - wreszcie - zakończona. Po trudnym dla wszystkich okresie związanym z pandemią koronawirusa, miłośnicy triathlonowego ścigania spotkali się po kilku miesiąsach przerwy w Bełchatowie. To był niezwykle pasjonujący dzień, pełen emocji i zwrotów akcji. Na starcie zameldowała się bardzo mocna grupa zawodników, która udowodniła, że mimo "kwaratanny", nikt nie próżnował. 

16.07.2020 1355

Startuje LOTTO Triathlon Energy! W Bełchatowie zapowiada się mocne ściganie!

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów

Bełchatów LOTTO Triathlon Energy już w najbliższą niedzielę 19 lipca. Po zamrożeniu sportu to pierwsza impreza, piątej, jubileuszowej edycji cyklu. W Bełchatowie zapowiada się bardzo mocne ściganie. Na dystansie 1/4 IM na liście startowej wśród mężczyzn Łukasz „Kalach” Kalaszczyński, Robert „Wilku” Wilkowiecki i Maciej Chmura.

14.07.2020 1982

Bełchatów LOTTO Triathlon Energy - ważne informacje przed startem

##CZASnaCIEBIE, #Bełchatów

Przedstawiamy ważne informacje przed startem Bełchatów LOTTO Triathlon Energy, prosimy o uważną lekturę.

03.07.2020 1327

Bełchatów LOTTO Triathlon Energy odbędzie się w zmienionym formacie

Bełchatów LOTTO Triathlon Energy odbędzie się 19 lipca, jednak w związku z panującymi restrykcjami nałożonymi przez polski rząd na imprezy sportowe zawody odbędą się w zmienionymi formacie na dystansach 1/4 IM oraz 1/8 IM, zawody na dystansie 1/2 IM zostały odwołane.

21.07.2019 2265

Bełchatów po raz czwarty gościł LOTTO Triathlon Energy

Blisko 400 miłośników triathlonu pojawiło się po raz kolejny w Bełchatowie podczas LOTTO Triathlon Energy. Wielu z nich na metę przekraczali w rekordowym dla siebie tempie, inni zaś kończyli zawody z uśmiechem na twarzy, ponieważ wreszcie mogli udać się do strefy finishera. 

Partner Tytularny Cyklu

Partner Główny Cyklu

Sponsor Lotto Triathlon Energy

Patron medialny cyklu

Organizator